Športovo-technická komisia
Členovia
Michal Verchola
Ladislav Šimončič
Tajomníci
Rozhodnutia
TT-STK-2016/2017-0285B. Kostol - turnaj o pohár P ObFZ.
TT-STK-2016/2017-0284Kľačany Turnaj P ObFZ
TT-STK-2016/2017-02837. kolo Biely Kostol – Špačince
TT-STK-2016/2017-028214. kolo Piešťany - Kočín/Lančár
TT-STK-2016/2017-028115. kolo Boleráz "B" - Ružindol
TT-STK-2016/2017-028015. kolo Suchá nP. – Bučany
TT-STK-2016/2017-027915. kolo Moravany – Ostrov
TT-STK-2016/2017-027814. kolo Piešťany - Kočín/Lančár
TT-STK-2016/2017-027711. kolo Trakovice - Jaslovské Bohunice, žiaci
TT-STK-2016/2017-027611. kolo Trakovice - J. Bohunice, žiaci
TT-STK-2016/2017-027515. kolo Šulekovo – Dolná Krupá
TT-STK-2016/2017-027411. kolo Biely Kostol – Brestovany, žiaci
TT-STK-2016/2017-027311. kolo Leopoldov/Červeník – Dolné Trhovište,dorast
TT-STK-2016/2017-027211. kolo Malženice/Bučany – Dolná Krupá, dorast
TT-STK-2016/2017-027110. kolo Ružindol - H. Krupá, prípravka
TT-STK-2016/2017-027010. kolo Chtelnica - Trebatice, prípravka
TT-STK-2016/2017-02699. kolo Cífer – Jaslovské Bohunice, prípravka
TT-STK-2016/2017-02689. kolo Horná Krupá – Trstín, prípravka
TT-STK-2016/2017-0267Dolný Lopašov – Červeník
TT-STK-2016/2017-0266D. Krupá, strata RP
TT-STK-2016/2017-0265Vyjadrenie k Odvolaniu
TT-STK-2016/2017-02649. kolo D. Lopašov - Veselé, žiaci
TT-STK-2016/2017-02639. kolo Chtelnica - Drahovce, prípravka
TT-STK-2016/2017-026211. kolo Trebatice - Drahovce, prípravka
TT-STK-2016/2017-0261"Odvolanie" voči uzneseniu STK-U-0235
TT-STK-2016/2017-026011. kolo Dolné Trhovište - Nižná
TT-STK-2016/2017-025914. kolo Madunice - Kľačany
TT-STK-2016/2017-025811.kolo Malženice/Trakovice - Modranka, prípravka
TT-STK-2016/2017-02579.kolo Malženice/Trakovice - Zavar, prípravka
TT-STK-2016/2017-02569.kolo Malženice/Bučany - Zeleneč, dorast
TT-STK-2016/2017-02559. kolo Dubovany - Ostrov, prípravka
TT-STK-2016/2017-025412. kolo Špačince – Dolné Orešany
TT-STK-2016/2017-02538. kolo Suchá n/P. – Smolenice, žiaci
TT-STK-2016/2017-02529. kolo Špačince - Kátlovce, žiaci
TT-STK-2016/2017-02519. kolo Bojničky - Chtelnica, dorast
TT-STK-2016/2017-024910. kolo Cífer - Voderady, prípr.
TT-STK-2016/2017-02488. kolo Drahovce - Kľačany, prípravka
TT-STK-2016/2017-02478. kolo Červeník - Dubovany
TT-STK-2016/2017-02467. kolo Boleráz – Slávia Trnava
TT-STK-2016/2017-02458. kolo Suchá n/P. - Smolenice, žiaci
TT-STK-2016/2017-02449. kolo Trebatice - Dvorníky prípravka
TT-STK-2016/2017-024315. kolo Hrnčiarovce - Bohdanovce
TT-STK-2016/2017-024215. kolo Kľačany - Veselé
TT-STK-2016/2017-02419. kolo Piešťany – Dolné Trhovište
TT-STK-2016/2017-024015. kolo Šípkové - Bojničky
TT-STK-2016/2017-02398. kolo Leopoldov/Červeník – Veľké Kostoľany, dorast
TT-STK-2016/2017-02388. kolo Ostrov - Trebatice, prípravka
TT-STK-2016/2017-02377.kolo Dvoríky - Drahovce
TT-STK-2016/2017-02367. kolo Voderady - Zavar