Disciplinárna komisia
Členovia
Vít Počúch
Milan Boris
Denis Kabát
Tajomníci
Rozhodnutia
TT-DK-2016/2017-0181Nedodanie videa v stretnutí D. Krupá - Dechtice
TT-DK-2016/2017-01805x ŽK Borovce Jankech (1229863)
TT-DK-2016/2017-0179ČK. 15. kolo Červeník Kissimonyi (1182067)
TT-DK-2016/2017-0178ČK. 15. kolo D. Krupá Jarábek (1232085)
TT-DK-2016/2017-0177ČK. 15. kolo Majcichov Štrbo (1201286)
TT-DK-2016/2017-01765x ŽK Košolná Konečný (1188235)
TT-DK-2016/2017-01755x ŽK Majcichov Susko (1224062)
TT-DK-2016/2017-0174Nenastúpenie na stretnutie 14. kolo Piešťany - Kočín-Lančár
TT-DK-2016/2017-0173Zmena disciplinárnej sankcie Špačince Novanský (1239615)
TT-DK-2016/2017-0172ČK. 14. kolo Dechtice Drgoň (1231346)
TT-DK-2016/2017-0171ČK. 14. kolo ŠK Blava 1928 Popovič (1242885)
TT-DK-2016/2017-0170ČK. 14. kolo Boleráz Miškovič (1256414)
TT-DK-2016/2017-0169ČK. 14. kolo Bohdanovce Braniša (1218856)
TT-DK-2016/2017-0168ČK. 14. kolo Koplotovce Hulík (1218421)
TT-DK-2016/2017-01675x ŽK Brestovany Oláh (1219180)
TT-DK-2016/2017-01665x ŽK Šulekovo Modrovič (1198838)
TT-DK-2016/2017-01655x ŽK Pastuchov Oravec (1258806)
TT-DK-2016/2017-01645x ŽK Košolná Karas (1196794)
TT-DK-2016/2017-01635x ŽK Košolná Hrušovský (1258113)
TT-DK-2016/2017-0162Neoprávnený štart J. Bohunice žiaci
TT-DK-2016/2017-0161Nešportové správane v stretnutí Ostrov - Šulekovo dorast
TT-DK-2016/2017-0160Nešportové správane v stretnutí Ostrov - Šulekovo dorast
TT-DK-2016/2017-0159Nenastúpenie na stretnutie Brestovany žiaci
TT-DK-2016/2017-0158Zmena disciplinárnej sankcie Nižná Janega (1262153)
TT-DK-2016/2017-0157Zmena disciplinárnej sankcie Nižná Magnus (1223480)
TT-DK-2016/2017-0156Zmena disciplinárnej sankcie Sokolovce Jašík (1222699)
TT-DK-2016/2017-0155ČK 13.kolo Šulekovo Gažovič (1150266)
TT-DK-2016/2017-0154ČK 13.kolo Voderady Hornášek (1220034)
TT-DK-2016/2017-0153ČK 13.kolo Cífer Benko (1249583)
TT-DK-2016/2017-0152ČK 11.kolo Leopoldov Žemla dorast (1265774)
TT-DK-2016/2017-0151ČK 11.kolo Malženice Paulovič dorast (1271938)
TT-DK-2016/2017-0150ČK 11.kolo FC Horses Králik žiak (1284195)
TT-DK-2016/2017-0149ČK 11.kolo Pastuchov Strapák žiak (1272293)
TT-DK-2016/2017-01485x ŽK Chtelnica Lukáčik dorast (1265676)
TT-DK-2016/2017-0147ČK. 10. kolo Križovany n/D Šturdík žiak (1271050)
TT-DK-2016/2017-0146ČK. 10. kolo Bučany Holický žiak (1269433)
TT-DK-2016/2017-0145ČK. 10. kolo Vlčkovce Krištof (1207908)
TT-DK-2016/2017-0144ČK. 10. kolo Smolenice Černuško (1252068)
TT-DK-2016/2017-0143ČK. 12. kolo H. Otrokovce Lenghart (1237075)
TT-DK-2016/2017-0142ČK. 12. kolo Sokolovce Jašík (1222699)
TT-DK-2016/2017-0141ČK. 12. kolo Nižná Magnus (1223480)
TT-DK-2016/2017-0140ČK. 12. kolo Nižná Janega (1262153)
TT-DK-2016/2017-0139ČK. 12. kolo Trakovice Ščasnovič (1228296)
TT-DK-2016/2017-01385x ŽK D. Lopašov Beblavý (1208102)
TT-DK-2016/2017-0137Zmena disciplinárnej sankcie Sokolovce Bihári (1189071)
TT-DK-2016/2017-0136Zmena disciplinárnej sankcie Zeleneč Bilčík (1097324)
TT-DK-2016/2017-0135NS Koplotovce Poláčik (VM)
TT-DK-2016/2017-0134Nenastúpenie na stretnutie Trstín (Prípravka)
TT-DK-2016/2017-0133Nenastúpenie na stretnutie j. Bohunice žiaci
TT-DK-2016/2017-0132ČK. 9. kolo Modranka Krivošík žiaci (1273716)