16.06.2019 17:30    Prebieha
16.06.2019 17:30    Ukončený
16.06.2019 18:00    
23.06.2019 17:30   o 5d17h27m54s
23.06.2019 17:30   o 5d17h27m54s
Súťaže
VI. liga-MEVA SPORT-ObFZ TT (Muži)
VI. liga-MEVA SPORT-ObFZ TT, 26. kolo
08.06.2019 17:00
: 1
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
9 : 0
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
: 10
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
5 : 2
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 14:00
4 : 1
09.06.2019 14:00    Ukončený
VII. liga-SWAN-ObFZ TT (Muži)
VII. liga-SWAN-ObFZ TT, 26. kolo
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00
3 : 1
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00
4 : 2
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00
8 : 2
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00
2 : 1
09.06.2019 17:00    Ukončený
VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT (Muži)
VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT, 26. kolo
07.06.2019 17:40
: 2
07.06.2019 17:40    Ukončený
08.06.2019 13:00
: 6
08.06.2019 13:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
: 4
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
: 1
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00
3 : 0
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00
3 : 1
09.06.2019 17:00    Ukončený
VIII. liga-SELECT-ObFZ TT (Muži)
VIII. liga-SELECT-ObFZ TT, 21. kolo
VIII. liga-MEVASOX-ObFZ TT (Muži)
VIII. liga-MEVASOX-ObFZ TT, 22. kolo
09.06.2019 17:00    
  OFK Malženice B
(odstúpené)
0
09.06.2019 17:00
7 : 3
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00
: 0

09.06.2019 17:00    
0
09.06.2019 17:00
4 : 0
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00
5 : 1
09.06.2019 17:00    Ukončený
09.06.2019 17:00    Ukončený
BESTRENT CUP ObFZ Trnava (Muži)
Bestrent Cup ObFZ Trnava, 6. kolo
25.05.2019 17:30
: 3
25.05.2019 17:30    Ukončený
VI. liga-Dorast-U-19-sk.A-ObFZ TTU19 (Muži)
Skupina o 9-12 miesto, 3. kolo
06.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
: 0

08.06.2019 17:00    
0
VI. liga-Dorast-U-19-sk.A-ObFZ TTU19 (Muži)
Skupina o 5-8 miesto, 3. kolo
08.06.2019 17:00
13 : 2
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
: 5
08.06.2019 17:00    Ukončený
VI. liga-Dorast-U-19-sk.A-ObFZ TTU19 (Muži)
Skupina o 1-4 miesto, 3. kolo
08.06.2019 13:00
7 : 0
08.06.2019 13:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
: 3
08.06.2019 17:00    Ukončený
VI. liga-Dorast-U-19-sk.A-ObFZ TTU19 (Muži)
VI. liga-Dorast-U-19-sk.A-ObFZ TT, 21. kolo
18.05.2019 14:00
: 3
18.05.2019 14:00    Ukončený

18.05.2019 17:00
: 0
18.05.2019 17:00    
0
18.05.2019 17:00
3 : 0
18.05.2019 17:00    Ukončený
18.05.2019 17:00
: 4
18.05.2019 17:00    Ukončený
18.05.2019 17:00    Ukončený
19.05.2019 12:00
: 3
19.05.2019 12:00    Ukončený
VI. liga-Dorast-U-19-sk.B-ObFZ TTU19 (Muži)
Nadstavbová časť, 8. kolo
08.06.2019 14:30
7 : 0
08.06.2019 14:30    Ukončený

08.06.2019 17:00
: 0
08.06.2019 17:00    
0
08.06.2019 17:00
4 : 1
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
9 : 0
08.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 17:00
3 : 1
08.06.2019 17:00    Ukončený
VI. liga-Dorast-U-19-sk.B-ObFZ TTU19 (Muži)
VI. liga-Dorast-U-19-sk.B-ObFZ TT, 18. kolo
13.04.2019 13:00
: 1
13.04.2019 13:00    Ukončený
13.04.2019 15:30
4 : 1
13.04.2019 15:30    Ukončený
13.04.2019 15:30
6 : 0
13.04.2019 15:30    Ukončený
14.04.2019 13:00
: 3
14.04.2019 13:00    Ukončený
IV. liga-Žiaci-U-15-ObFZ TTU15 (Muži)
IV. liga-Žiaci-U-15-ObFZ TT, 26. kolo
08.05.2019 12:00
: 2
08.05.2019 12:00    Ukončený
03.06.2019 17:30
: 4
03.06.2019 17:30    Ukončený
07.06.2019 17:00
3 : 2
07.06.2019 17:00    Ukončený
08.06.2019 14:30
4 : 0
08.06.2019 14:30    Ukončený
08.06.2019 14:30
1 : 0
08.06.2019 14:30    Ukončený
08.06.2019 14:30
3 : 0
08.06.2019 14:30    Ukončený
09.06.2019 14:30
3 : 2
09.06.2019 14:30    Ukončený
V. liga-Žiaci-U-15-sk.A-ObFZ TTU15 (Muži)
V. liga-Žiaci-U-15-sk.A-ObFZ TT, 22. kolo
08.06.2019 16:00
6 : 2
08.06.2019 16:00    Ukončený
09.06.2019 14:30    Ukončený

09.06.2019 14:30
: 0
09.06.2019 14:30    
0
09.06.2019 14:30
: 4
09.06.2019 14:30    Ukončený
09.06.2019 14:30    Ukončený
V. liga-Žiaci-U-15-sk.B-ObFZ TTU15 (Muži)
V. liga-Žiaci-U-15-sk.B-ObFZ TT, 22. kolo
09.06.2019 14:30
: 0
09.06.2019 14:30    
  TJ Bojničky
(odstúpené)
0
09.06.2019 14:30
: 3
09.06.2019 14:30    Ukončený
09.06.2019 14:30
3 : 0
09.06.2019 14:30    Ukončený
09.06.2019 14:40
: 4
09.06.2019 14:40    Ukončený
09.06.2019 15:00
: 3
09.06.2019 15:00    Ukončený
Prípravka - U-13-sk.D-ObFZ TTU13 (Muži)
Prípravka - U-13-sk.D-ObFZ TT, 22. kolo
07.06.2019 17:00
: 1
07.06.2019 17:00    Ukončený
07.06.2019 17:00
: 2
07.06.2019 17:00    Ukončený

08.06.2019 10:30
: 0
08.06.2019 10:30    
0
08.06.2019 10:30
: 3
08.06.2019 10:30    Ukončený
Prípravka - U-13-sk.A-ObFZ TTU13 (Muži)
Turnaj o víťaza ObFZ TT, 3. kolo
15.06.2019 15:00
: 1
15.06.2019 15:00    Ukončený
15.06.2019 15:45
: 2
15.06.2019 15:45    Ukončený
Prípravka - U-13-sk.A-ObFZ TTU13 (Muži)
Prípravka - U-13-sk.A-ObFZ TT, 22. kolo
08.06.2019 10:30
2 : 0
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30
: 5
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30
7 : 0
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 14:30
6 : 0
08.06.2019 14:30    Ukončený
09.06.2019 12:30
1 : 0
09.06.2019 12:30    Ukončený
Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TTU13 (Muži)
Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT, 22. kolo
08.05.2019 10:30
5 : 1
08.05.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30
: 8
08.06.2019 10:30    Ukončený

08.06.2019 10:30
: 0
08.06.2019 10:30    
0
08.06.2019 10:30
: 5
08.06.2019 10:30    Ukončený
09.06.2019 11:00
11 : 0
09.06.2019 11:00    Ukončený
Prípravka - U-13-sk.C-ObFZ TTU13 (Muži)
Prípravka - U-13-sk.C-ObFZ TT, 22. kolo
04.06.2019 16:30
8 : 1
04.06.2019 16:30    Ukončený
06.06.2019 17:30
: 2
06.06.2019 17:30    Ukončený
08.06.2019 10:30
: 9
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30
3 : 1
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30
: 2
08.06.2019 10:30    Ukončený
08.06.2019 10:30
: 0

08.06.2019 10:30    
0
Predprípravka - U-10-ObFZ TTU10 (Muži)
Predprípravka - U-10-ObFZ TT, 18. kolo

01.06.2019 12:00
: 0
01.06.2019 12:00    
0
01.06.2019 12:00
7 : 3
01.06.2019 12:00    Ukončený
02.06.2019 12:00
3 : 2
02.06.2019 12:00    Ukončený
02.06.2019 14:00
12 : 3
02.06.2019 14:00    Ukončený
03.06.2019 17:30
10 : 4
03.06.2019 17:30    Ukončený
Komisie
TT-STK-2018/2019-076926. kolo Zavar – Šulekovo/Siladice, žiaci
TT-STK-2018/2019-07683. kolo (N) Bohdanovce - Zavar,dorast
TT-STK-2018/2019-076722. kolo Borovce - Chtelnica, prípravka
TT-STK-2018/2019-076624. kolo Dubovany – Chtelnica
TT-KR-2018/2019-0148Náhrady R za mládežnícke stretnutia za obdobie 1.6.2019 - 10.6.2019
TT-KR-2018/2019-0147Náhrady R za mládežnícke stretnutia za obdobie 1.6.2019 - 10.6.2019
TT-MK-2018/2019-00045x ŽK Krakovany Stolárik (1227882)
TT-MK-2018/2019-0003Na návrh ŠTK
TT-MK-2018/2019-0002ČK 2.kolo Bestrent Cup Križovanynad/D Šuran (1220054)
TT-MK-2018/2019-0001Zmena krstného mena Boča