Rozhodnutia
TT-STK-2018/2019-076926. kolo Zavar – Šulekovo/Siladice, žiaci
TT-STK-2018/2019-07683. kolo (N) Bohdanovce - Zavar,dorast
TT-STK-2018/2019-076722. kolo Borovce - Chtelnica, prípravka
TT-STK-2018/2019-076624. kolo Dubovany – Chtelnica
TT-STK-2018/2019-076526. kolo J. Bohunice - Krakovany, žiaci
TT-STK-2018/2019-07642. kolo (N) Majcichov – J. Bohunice, dorast
TT-STK-2018/2019-076325. kolo Šípkové - Bojničky
TT-STK-2018/2019-076222. kolo Pastucov - Banka, žiaci
TT-STK-2018/2019-076122. kolo Sokolovce – Dvorníky, žiaci
TT-STK-2018/2019-07603. kolo (N) Suchá n/P. - Majcichov, dorast
TT-STK-2018/2019-07593. kolo (N) Bohdanovce - Zavar
TT-STK-2018/2019-075821. kolo V. Orvište - Sokolovce, žiaci
TT-STK-2018/2019-07573 . kolo (N) Zvončín - Cífer, dorast
TT-STK-2018/2019-075625. kolo Modranka – Krakovany, žiaci
TT-STK-2018/2019-075522. kolo Dubovany - Trebatice, príprava
TT-STK-2018/2019-075421. kolo Dvorníky - Pastuchov, žiaci
TT-STK-2018/2019-075326. kolo Prašník - Šípkové
TT-STK-2018/2019-07522. Kolo (N) Malženice/Bučany - Dechtice, dorast
TT-STK-2018/2019-0751Chtelnica Vrbové, prípravka
TT-STK-2018/2019-0750Zeleneč, požiadavka na turnaj
TT-STK-2018/2019-07492. kolo (N) Malženice/Bučany - Dechtice, dorast
TT-STK-2018/2019-07482. kolo (N) Majcichov – . Bohunice, dorast
TT-STK-2018/2019-074721. kolo Hrnčiarovce – H. Orešany, žiaci
TT-STK-2018/2019-074621. kolo Sporta Hlohovec – Červeník, prípravka
TT-STK-2018/2019-074526. kolo Zavar - Šulekovo/Siladice, žiaci
TT-STK-2018/2019-074425. kolo Siladice – Cífer
TT-STK-2018/2019-074320. kolo V. Kostoľany – Chtelnica, prípravka
TT-STK-2018/2019-074221. kolo D. Lopašov - Dubovany, prípravka
TT-STK-2018/2019-07417. kolo (nadstavba) V. Orvište - Drahovce, dorast
TT-STK-2018/2019-07401. kolo (N) Modranka – Malženice/Bučany, dorast
TT-STK-2018/2019-073920. kolo Dubovany - Ostrov, prípravka
TT-STK-2018/2019-073824. kolo Dubovany - Chtelnica
TT-STK-2018/2019-073720.kolo V.Kostoľany - Chtelnica, prípravka
TT-STK-2018/2019-073624. Kolo D.Krupá - Pavlice
TT-STK-2018/2019-07356. kolo (N) Drahovce - Červeník, dorast
TT-STK-2018/2019-073422. kolo Cífer – Šulekovo/Siladice, žiaci
TT-STK-2018/2019-0733Siladice, podnet na ŠTK
TT-STK-2018/2019-07321. kolo (N) Modranka – Malženice/Bučany, dorast
TT-STK-2018/2019-07311. kolo (N) J. Bohunice – Suchá n/P., dorast
TT-STK-2018/2019-073021. kolo Modranka - Majcichov, prípravka
TT-STK-2018/2019-072924. kolo Bohdanovce - Ružindol
TT-STK-2018/2019-072824. kolo Krakovany - Zavar
TT-STK-2018/2019-072724. kolo Bíňovce - Trstín
TT-STK-2018/2019-072624. kolo Slávia Trnava - Zeleneč, žiaci
TT-STK-2018/2019-072522. kolo Bučany - Križovany/Vlčkovce, prípravka
TT-STK-2018/2019-072421. kolo Dvorníky - Pastuchov, žiaci
TT-STK-2018/2019-072320. kolo Trebatice - D. Lopašov, prípravka
TT-STK-2018/2019-072217. kolo Zeleneč Kopánka, prípravka
TT-STK-2018/2019-072120. kolo Trstín/Bíňovce - Suchá n/P., prípravka
TT-STK-2018/2019-072019. kolo Piešťany B - Sokolovce, žiaci