Disciplinárna komisia
Členovia
Milan Boris
Denis Kabát
Vít Počúch
Tajomníci
Rozhodnutia
TT-DK-2018/2019-0168Na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0167Na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0166Na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0165Na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0164nesplnenie si povinností U- 144
TT-DK-2018/2019-0163Na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0162Na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0161Nedostavenie sa na stretnutie dorast Malženice - j. Bohunice
TT-DK-2018/2019-0160NS - po stretnutí 10.kolo Červeník - Piešťany
TT-DK-2018/2019-0159Zmena disciplinárnej sankcie Voderady žiaci Gajarský (1342000)
TT-DK-2018/2019-0158ČK 10.kolo Šulekovo žiaci Daniš (1364448)
TT-DK-2018/2019-0157ČK 10.kolo Sokolovce Reichel (1232041)
TT-DK-2018/2019-0156ČK 10.kolo V. Orvište Vavrinec (1256284)
TT-DK-2018/2019-0155ČK 10.kolo S.N.V. Lukovič (1233644)
TT-DK-2018/2019-0154ČK 10.kolo Buková Študenc (1160472)
TT-DK-2018/2019-0153ČK 10.kolo Veselé Krajčo (1240382)
TT-DK-2018/2019-0152ČK 10.kolo Madunice gažík (1258951)
TT-DK-2018/2019-0151ČK 10.kolo D. Krupá Bachratý (1207960)
TT-DK-2018/2019-0150Na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0149na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0148na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0147na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0146na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0145Neoprávnený štart v stretnuté 9.kolo Chtelnica - Šípkové
TT-DK-2018/2019-0144ČK 9.kolo Košolná Greguš (1218432)
TT-DK-2018/2019-0143ČK 9.kolo Košolná Danišovič (1271949)
TT-DK-2018/2019-0142Zmena disciplinárnej sankcie D. Dubové Holec (1163008)
TT-DK-2018/2019-0141ČK 7.kolo Banka žiaci Konôpka (1368329)
TT-DK-2018/2019-0140ČK 9.kolo Vrbové dorast Letko (1345228)
TT-DK-2018/2019-0139ČK 9.kolo Drahovce dorast Mikloš (1350915)
TT-DK-2018/2019-0138ČK 9.kolo Ostrov dorast Ružička (1271008)
TT-DK-2018/2019-0137ČK 9.kolo D. Dubové Bažány (1243310)
TT-DK-2018/2019-0136ČK 9.kolo Prašník Bielik (1226108)
TT-DK-2018/2019-0135ČK 9.kolo D. Voda Paldan (1144466)
TT-DK-2018/2019-0134ČK 9.kolo Ružindol Babka (1142304)
TT-DK-2018/2019-0133ČK 9.kolo Siladice Horváth (1266330)
TT-DK-2018/2019-0132ČK 9.kolo Drahovce Gabriš (1220252)
TT-DK-2018/2019-0131Čk 9.kolo Zeleneč Formanko (1182078)
TT-DK-2018/2019-0130Zmena disciplinárnej sankcie Voderadyžiaci Gajarský (1342000)
TT-DK-2018/2019-01295x ŽK Suchá n/P Neumann (1219769)
TT-DK-2018/2019-01285x ŽK Bojničky Táčovský (1231101)
TT-DK-2018/2019-01275X ŽK Pavlice Cintula (1159953)
TT-DK-2018/2019-01265x ŽK Drahovce Onder (1230504)
TT-DK-2018/2019-0125ČK 9.kolo Krakovany Kubík (1229868)
TT-DK-2018/2019-0124NS v strenutí Krakovany - Piešťany
TT-DK-2018/2019-0123nedostatočná US Krakovany
TT-DK-2018/2019-0122Odvolanie mužstva zo stretnutia Šurovce - Smolenice
TT-DK-2018/2019-0121Neoprávnený štart v stretnutí vrbové - Borovce (prípravka)
TT-DK-2018/2019-0120Na návrh ŠTK
TT-DK-2018/2019-0119Na návrh ŠTK